Psychoterapia

Psychoterapia Jeden ze znanych psychiatrów powiedział, że psychoterapia to szukanie czarnego kota w ciemnym pokoju, (którego kota tam nie ma). Jest w tym dużo prawdy, jednak miał na myśli głównie psychoterapię analityczną, na skuteczność której nie istnieją żadne dowody. Natomiast pomoc profesjonalne, psychologiczna w trudnych sytuacjach życiowych jest jednak bardzo skuteczna, a pamiętać trzeba, że leki w tym zakresie mają ograniczoną skuteczność. siła grupy terapeutycznej, udzielane przez nią wsparcie jest nie do przecenienia. Rola terapeuty tu ważna, jednak prawdziwy mistrz stoi z boku i nie przeszkadza w procesie, tylko subtelnie kieruje go na właściwie tory. W Polsce sprawa psychoterapii jest cały czas nieuregulowana. Jak wiemy gwiazdy psychoterapii albo straciły prawo do wykonywania zawodu lub zmarły w więzieniu skazane za pedofilię. Czas oczyścić szeregi terapeutów, dowiedzmy się więcej i rozliczajmy tą profesję, wybierzmy profesjonalistów.

Szczegóły strony psychoterapiagrupowa.com.pl:

Podlinkuj stronę psychoterapiagrupowa.com.pl:

Psychoterapia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polski dentysta w Londynie »

  Nowoczesne usługi dentystyczne w Londynie od teraz nie muszą być kosztowne. Prezentujemy Wam nasz specjalistyczny i bardzo dobrze urządzony polski gabinet dentystyczny. Proponowany wachlarz świadczeń jest wybitnie rozległy. Oferujemy usługi w formie: rentgena stomatologicznego, piaskowania zębów, ale także leczenia ozonem, wybielania lampą beyond.
  Ogromne doświadczenie stomatologiczne przyjmujących dentystów, pozwala nam zaproponować usługi na doskonałym poziomie. Jeśli chcesz zachować uroczy uśmiech i zaoszczędzić dużo pieniędzy, polski dentysta w Londynie zatroszczy się o Twoje zęby. Sprawdź naszą stronę www i zarejestruj się na zabieg.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Asertywność »

  Denerwuje Cię nieumiejętność odmawiania, wpadasz często w kłopoty spowodowane lękiem przed odmową szefowi lub bliskim. Może powinieneś przestudiować czy jesteś wystarczająco asertywny.
  Ta ważna cecha naszej osobowości może decydować o powodzeniu życiowym, o pozytywnym funkcjonowaniu. Zastanawiałaś się jak postępuje asertywna kobieta, jakie są granice takich zachowań, co je różni od agresji. Jak prawidłowo zachować się w pracy, jak pilnować własnych interesów i być lubianym i szanowanym.
  Otóż dowiesz się więcej na temat lęk i asertywność z naszego serwisu. To małe kompendium na temat jednej z najważniejszych cech osobowości.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog - Krystynabaginska.com.pl »

  Krystyna Bagińska to jedna z wielu specjalistów jeśli analizujemy psychologię na polskim rynku. Możnaby zatem zapytać o to co ją odróżnia od innych i dlaczego dobrze jest skorzystać z jej pomocy. Po pierwsze ma ona już wiele lat doświadczenia w pracy z rozmaitymi ludźmi, co daje jej możliwość na pełniejsze zrozumienie kłopotów, z którymi spotykają się wszelacy jej klienci. Nie licząc tego udając się do niej mamy zagwarantowaną sporą skuteczność, dzięki której zobaczymy różnicę już po pierwszej wizycie. To następny bodziec do ciężkiej pracy, która generuje permanentne wyniki.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie kłykcin »

  Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się między innymi w medycynie kosmetycznej.Nasza branża w chirurgii kosmetycznej obejmuje także leczenie przypadków takich jak na przykład tłuszczaki, plastyka uszkodzonego płatka ucha jak również żylaki kończyn dolnych. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu, z pomocą skalpela, koagulatora to znaczy nowoczesnego lasera medycznego. Zabieg z użyciem lasera jest w żadnym razie inwazyjny i ślady goją się najszybciej, w następstwie tego polecamy tą metodę naszym pacjentom. Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się w szczególności w proktologii. To obszar medycyny, która zajmuje się chorobami związanymi z okolicą odbytu. Nasza specjalność w proktologii obejmuje między innymi zwalczanie przypadłości takich jak leczenie hemoroidów, usuwanie kłykcin kończystych oraz przewlekłe zespoły bólowe odbytu. W naszej praktyce posługujemy się technikami medycznymi, miedzy innymi metodą Barrona, do zwalczania hemoroidów, waporyzacją laserem, specjalną dietą, ciepłymi okładami.Lokalny Zabiegowy gabinet chirurgiczny Laserplus - usuwanie znamion Poznań specjalizuje się między innymi w chirurgii. W naszym gabinecie zabiegowym albo na oddziale leczymy miedzy innymi przypadki takie jak przepuklina. Naprawę przepukliny pachwinowej przeprowadzamy z użyciem metody Lichtensteina . Zabieg operacyjny przeprowadzamy w znieczuleniu lub podpajenczynówkowym, i bytność w szpitalu po zabiegu trwa nie więcej niż jeden dzionek. Lokalny Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu świadczy usługi dla pacjentów w ramach chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej. W zakres chirurgii estetycznej wchodzą leczone przez gabinet przypadki takie jak tłuszczaki, brodawki łojotokowe oraz nagniotki.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria Polska »

  Czy wiecie Państwo, ze obraz samego siebie zmienia się u osób po epizodach schizofrenii, można to badać obserwując narrację pacjentów. Jaki ma wpływ Piperazyna na funkcjonowanie pacjentów po pierwszym epizodzie psychozy schizofrenicznej. Szukaliście kiedyś bardzo dobrego merytorycznie czasopisma z obszerną wiedzą psychiatryczną, oto one, zawiera pełne teksty artykułów, co jest rzadkością. Wydaje je Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, zatrudniając sławy psychiatrii jako recenzentów. Tu nie jeden psychiatra w Warszawie uzupełnia wykształcenie, pobiera nauki. a publikacja artykułu w tym wydawnictwie to spory awans naukowy.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria.pl »

  Dobry podręcznik do nauki o chorobach wewnętrznych musi składać się z kilku tomów po kilkaset stron każdy. Cała wiedzę o psychiatrii(tę potwierdzoną i merytorycznie poprawną) można zmieścić na kilkuset stronach. To nauka rozwijająca się. Nadal niewiele wiemy o funkcjonowaniu naszego mózgu. Dobrym przykładem jest psychoterapia, największa ściema w medycynie, działa już ponad sto lat, zarabiając bez efektów. Dlatego w psychiatrii tak ważna jest wymiana doświadczeń klinicznych, stale uzupełnianie wiedzy. Prezentujemy stronę dla pacjentów, rodzin, jednak każdy lekarz psychiatra również skorzysta z zawartej tu treści. Może opublikować swój artykuł i rozmawiać merytorycznie na forum z kolegami.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Niestety powszechność alkoholizmu czyli choroby alkoholowej sprawia, ze leczyć ją chce już prawie każdy alkoholik po własnej terapii. W Polsce mnożą się wiejskie budy w których naciągacze proponują pacjentom nieświadomym pułapek, pseudo leczenie. Przykładem może być niby ośrodek pod Warszawa, gdzie pani podająca się za specjalistę psychoterapii uzależnień, sama gotuje posiłki, sprząta, lub robią to za nią zatrudnione na czarno Ukrainki, dodatkową atrakcją ma być tzw. psychoterapia.
  W naszym katalogu prezentujemy sprawdzone, legalne placówki leczenia alkoholizmu, posiadające status ośrodków leczenia uzależnień, również gabinety psychiatrów, psychologów z doświadczeniem.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medox - leczenie alkoholizmu, narkomanii, depresji »

  W obecnych czasach, ciągłej gonitwy i pośpiechu, czasach kiedy nie mamy na nic czasu, kiedy w naszych głowach jest tylko jedna myśl; pośpiech... niezwykle łatwo jest wpaść w różnego rodzaju uzależnienia, alkoholizm, narkomanię czy depresję. Najważniejsze w tym wszystkim aby w porę się zorientować i zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej kliniki. Prezentuję NZOZ Medox s.c. . Składająca się z bardzo zgranego zespołu wysokiej klasy specjalistów. Zadzwoń, nie czekaj !

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • medox-lekomania.pl »

  Badając strukturę zależności w różnych grupach, warstwach społeczeństwa można wyciągnąć ciekawe wnioski. Okazuje się, że choroba alkoholowa niezależnie od wykształcenia, rodzaju pracy, statusu materialnego dotyka ok. 10 procent każdej populacji, zarówno w Polsce jak i w USA. Natomiast wśród klasy średniej częstszym uzależnieniem jest przymus przyjmowania leków, w tym uspokajających, nasennych, przeciwbólowych.
  Bardzo rzadko występuje jako izolowane zaburzenie psychiczne, przeważnie związana jest z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, innymi uzależnieniami, psychozami lub zaburzeniami snu.
  Dlatego leczenie uzależnienia od leków należy powierzyć doświadczonym profesjonalistom.
  Już samo odstawienie leków niesie spore ryzyko powikłań, w tym ciężkich, zagrażających zdrowiu. O leczeniu lekomanii oraz zaburzeń współwystępujących dowiesz się na medox-lekomania.pl

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • alkoholizm.warszawa.pl »

  Myślisz, że o chorobie alkoholowej wiesz dużo, przecież to proste wystarczy nie pic. Otóż wyrzeczenie się przez osobę uzależnioną spożycia alkoholu to dla niej ogromne wyrzeczenie. Taka osoba niekrytycznie ocenia swój model spożycia alkoholu, minimalizuje ilości, szkody wynikłe z picia, wypiera problem. Niejednokrotnie wybiera alkohol ponad rodziną, przyjaciółmi, zobowiązaniami społecznymi, pracą.
  Jak rozmawiać z uzależnionym, jak nie wpaść w pułapkę współuzależnienia, jak realnie pomagać "twardą miłością". Staramy się przybliżyć temat w naszym serwisie, zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »