Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · następna strona »
 • Implantacja Esperalu w Stolicy »

  Esperal, wszyscy pamiętamy burzę jaka panowała w latach 2008-2010, gdy na polskim rynku nie był dostępny Disulfiram. To zamieszanie związane było z tym, że firma farmaceutyczna nie przygotowała procedury rejestracyjnej. Terapeuci uzależnień o orientacji konfrontacyjnej zacierali ręce. Bo chociaż skuteczność ich metod oscyluje na poziomie 7%, nie mając uprawnień do przepisywania leków i implantacji, liczyli na większe zyski. Na licznych forach o tematyce leczenie alkoholizmu podnosił się gwar. Matki, żony, kochanki i dzieci alkoholików, narzekały. Słychać było setki głosów, ze gdy ich ukochany miał wszywkę, to nie pił a "terapie nic nie dają. Liczni "padlinożercy" windowali ceny za zabiegi, wszywając nie wiadomo co, żądali do 2, 5 tysiąca złotych. Na szczęście sytuacja wróciła do normy, Disulfiram jest obecny w aptekach, choć jego cena wzrosła prawie dwukrotnie. Obecnie preparat kosztuje ok. 200 PLN. Trzeba tu zaznaczyć, że nie jesteśmy zwolennikami leczenia uzależnień za pomocą Esperalu, jednak sądzimy, ze pacjent powinien mieć tką opcję terapii.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Benzodiazepiny »

  Benzodiazepiny to leki, które nalezą do grupy najpopularniejszych, najlepiej sprzedawanych preparatów farmakologicznych. Mało kto wie, że przyjmowanie ich powyżej czterech tygodni stanowi poważne zagrożenie uzależnieniem. W większości przypadków pacjenci sięgają po nie z powodu objawów lęku, zaburzeń snu, niepokoju. Niestety nie poinformowani o niebezpieczeństwach wpadają w pułapkę. Zwiększa się tolerancja, zmusza ich to to przyjmowania coraz większych dawek, często dochodzi do przedawkowania benzodiazepin, jest to groźne. Chcesz zdobyć wiedzę o BZD zajrzyj na naszą stronę.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa Praga »

  Strach przed chorobą psychiczną często powoduje nasilenie lęku przed wizytą u lekarza psychiatry. Często myślimy magicznie, jeżeli nie postawią nam diagnozy to nie będziemy chorować. Oczywiście takie myślenie jest błędne. Nie warto odkładać specjalistycznego leczenia, tracić czasu na szukanie pomocy u innych specjalistów, jeżeli dominującym zaburzeniem jest choroba psychiczna. Dodatkowo ryzykujemy, brak specjalistycznej wiedzy często skłania nas do przyjmowania leków objawowych, rodzi to niebezpieczeństwo zależności. Psychiatra Warszawa to oferta prywatnej praktyki, gdzie możemy otrzymać pomoc.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • psycholog dziecięcy białystok »

  OTWARCI to kolektyw profesjonalistów, jaki specjalizuje się w nadzwyczaj obszernych odmianach pomocy psychologicznej. O ile masz jakiekolwiek kłopoty natury psychologicznej, w takim razie ogromnie miło zapraszamy do zajrzenia do naszego gabinetu. Nie czekaj, aż kłopoty same zanikną, dlatego że ogromnie często nawet malutkie kłopoty zdołają okazać się takimi, jakie tłumią naturalne działanie w społeczeństwie. Na stronicy prezentujemy szeroki aspekt naszej działalności.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medox - leczenie alkoholizmu, narkomanii, depresji »

  W obecnych czasach, ciągłej gonitwy i pośpiechu, czasach kiedy nie mamy na nic czasu, kiedy w naszych głowach jest tylko jedna myśl; pośpiech... niezwykle łatwo jest wpaść w różnego rodzaju uzależnienia, alkoholizm, narkomanię czy depresję. Najważniejsze w tym wszystkim aby w porę się zorientować i zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanej kliniki. Prezentuję NZOZ Medox s.c. . Składająca się z bardzo zgranego zespołu wysokiej klasy specjalistów. Zadzwoń, nie czekaj !

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia domowa w ramach NFZ w Warszawie »

  NZOZ ESTETICA-MED prowadzi działalność na warszawskim na rynku usług rehabilitacyjnych od kilku lat. W ramach NFZ świadczymy usługi z zakresu między innymi: masaż całościowy, przykurcze i napięcia mięśniowe, krioterapia, kinesio taping, stany zwyrodnieniowe, masaż kręgosłupa, wizyty domowe lekarza i rehabilitantów, krio. Zatrudniamy fachową kadrę rehabilitantów i lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej, ciągle podnoszących swoje kwalifikacje. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt medyczny, atestowany w europie, serwisowany systematycznie. Różnorodność terapii i bardzo dobre wyposażenie przychodni daje możliwość kompleksowego leczenia, bez długiego czekania na zabiegi.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra w Krakowie »

  Propozycja naszych specjalistycznych Gabinetów to nowoczesna metoda konsultacji, diagnostyki oraz leczenia rozmaitych zaburzeń natury psychicznej. Lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz i psycholog Małgorzat Opoczyńska-Morasiewicz to specjaliści, którzy służą swoim długoletnim doświadczeniem osobom z dysfunkcjami lękowymi, psychicznymi, depresyjnymi i patologiami osobowości oraz anomaliami powiązanymi ze stresem oraz z używaniem substancji psychoaktywnych. Prowadzimy także seminaria edukacyjne, dla specjalistów, obejmujące takie kwestie jak: terapia psychodynamiczna oraz superwizja psychoterapii.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców »

  Każdy kierowca zgodnie z prawem musi przejść badania lekarskie. Dotyczy to osób starających się o pierwsze prawo jazdy jak i kandydatów do zmiany kategorii, uzyskania zawodowego uprawnienia oraz osób posiadających tylko czasowe dokumenty. Nie każdy lekarz posiada uprawnienia do badania kierowców. Na oferowanej stronie znajdą Państwo ofertę, specjalisty z Warszawy. Dodatkowo lekarz ten prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, stale współpracuje ze szkołami nauki jazdy. Kilkanaście lat doświadczenia jest dodatkowym atutem.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska klinika w Londynie »

  Masz kłopot zdrowotny i chciałbyś go rozwiązać? Nasza Polska Klinika w Londynie oferuje Ci pełne świadczenia lekarskie niemalże w każdej kategorii. Jeśli chcesz skonsultować się z doktorem specjalistą, zarejestruj się na prezentowanej stronie.
  Gwarantujemy każdemu pacjentowi świetną obsługę i dostęp do cenionych lekarzy. Prezentowana klinika zatroszczy się o Twoje zdrowie i zagwarantuje Ci kompletną profilaktykę. Odwiedź prezentowaną witrynę www i zobacz co będziemy mogli Ci zaoferować. Jesteśmy pewni, iż będziesz usatysfakcjonowany z przedstawianej ofertypropozycji.
  Nasze niektóre świadczenia:
  Świadczenia estetyczne:
  - peelingi medyczne TCA, dermaroller medyczny, usuwanie żylaków
  Badania ginekologiczne:
  - Badania cytologiczne, Właściwy wybór antykoncepcji
  Świadczenia dentystyczne:
  - Wybielanie zębów, Stomatologia dziecięca, Profilaktyka

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta szczecin »

  Psychoterapia jest nauką opierającą się na pomocy osobom, którzy mają kłopot z należytym funkcjonowaniem w życiu codziennym, pomaga im odnaleźć się w otaczającym środowisku znaleźć porządek w rutynowych czynnościach. Do takiego gabinetu winny wybrać się w zasadzie jednostki cierpiące na ciagłe zdołowanie lub stany depresyjne albo lękowe ewentualnie takie które mają problemy rodzinne. Wyznaczona wizyta z psychoterapeutą owocuje wynalezieniem porozumienia z samym sobą lub wyszukaniem wytęsknionego spokoju w gronie rodzinnym. Klientele takiego gabinetu tworzą zarówno osoby dorosłe jak i młodzież mało tego w propozycji znajdziemy poza sesjami psychoterapeutycznymi plus konsultacje, psychoedukacje lub pośrednictwo psychologiczne.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ratowniczy »

  Jak ważne jest życie drugiego człowieka wiedzą wszyscy. W zawiązku z tym nasza strona internetowa ma zadanie pomóc w dobrze sprzętu medycznego,, a dodatkowo takiemu, które pomagają ocalić życie. Przedstawiamy zestaw reanimacyjny, nosze jak i potrzebne, w każdej szkole, a ponadto placówkach pożytku publicznego gaśnice proszkowe, a oprócz tego gaśnice śniegowe. A przy tym najlepszej jakości odzież strażacka jak również medyczna. W naszym sklepie liczy się jakość i zadowolenie nabywcy. Jeśli masz uwagi napisz albo zadzwoń, odpowiemy na prawie każde pytanie.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bóle stawów »

  Firma Nano Trade Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2009 roku. Jej głównym produktem jest krem odżywczy „NanoOne”, który powstał w wyniku wieloletnich badań i odkryć w najnowszej dziedzinie - w nanotechnologii. Aktywne cząstki „NanoOne” to szlachetne, czyste metale w bardzo rozdrobnionej nanopostaci. W skórze biorą udział w procesach komórkowych, sprawiając, że organizm sam pokonuje bariery i „reperuje” uszkodzone miejsca. „NanoOne” przynosi też ulgę w bólach stawów, zębów, kości, pomaga przy leczeniu hemoroidów i opryszczki, reumatyzm oraz sprawia, że skóra jest bardzo nawilżona. Silniejszą wersją preparatu „NanoOne” jest krem „NanoOne Forte”. Znajduje on zastosowanie w przypadku, gdy działanie „NanoOne” okazuje się niedostateczne.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ból kolan »

  Oferowany przez nas produkt stanowi uzupełnienie normalnej diety, a zawarty w nim HCK produkowany jest wyłącznie z produktów mineralnych i jako suplement diety uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego, sulfatu i chondroityny w organizmie, które tworzą się w przypadku nadmiernego wysiłku fizycznego i procesów starzenia się. Nieprzerwane 30-dniowe (trzydziestodniowe) przyjmowanie preparatu, w zalecanej dziennej porcji do spożycia 30 ml, pozwala uzupełnić powstałe w organizmie niedobory.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polski dentysta w Londynie »

  Nowoczesne usługi dentystyczne w Londynie od teraz nie muszą być kosztowne. Prezentujemy Wam nasz specjalistyczny i bardzo dobrze urządzony polski gabinet dentystyczny. Proponowany wachlarz świadczeń jest wybitnie rozległy. Oferujemy usługi w formie: rentgena stomatologicznego, piaskowania zębów, ale także leczenia ozonem, wybielania lampą beyond.
  Ogromne doświadczenie stomatologiczne przyjmujących dentystów, pozwala nam zaproponować usługi na doskonałym poziomie. Jeśli chcesz zachować uroczy uśmiech i zaoszczędzić dużo pieniędzy, polski dentysta w Londynie zatroszczy się o Twoje zęby. Sprawdź naszą stronę www i zarejestruj się na zabieg.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla lekarza »

  Nasza firma dostarcza robotę dla Polskich doktorów. Zapewniamy wybór posady w wielu klinikach tudzież szpitalach w całej Wielkiej Brytanii. Rejestrując się na naszej stronie internetowej będziesz dostawać najświeższe oferty służby dostosowane do Twoich umiejętności. Oprócz tego świadczymy rozmaite kursy w tym kursy ALS a także kurs EPLS. Nasze przedsiębiorstwo przeprowadza egzaminy IELTS jakie umożliwiają wyznaczyć poziom umiejętności językowych osób planujących rozpocząć studia lub służbę w Wielkiej Brytanii. Motywujemy do odwiedzenia naszej witryny www i poznania szczegółów dotyczących naszej propozycji. Niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie!

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wątroba »

  Niewiele osób wie, ale wątroba nie boli. Wynika to z tego faktu, że gruczoł ten nie jest unerwiony, w takim przypadku nie może powodować bólu. Dlatego także dolegliwości wątroby mogą rozwijać się w tajemnicy przez kilka lat. To, co ludzie uznają za bolesność wątroby, właściwie jest bólem pęcherzyka żółciowego - pęcherzyk żółciowy jest w niedalekim sąsiedztwie z wątrobą. Na opisywanym wortalu tematycznym da się wyszukać wiadomości na temat faktycznych objawów chorej wątroby. Rzecz jasna to nie wszystko. Da się tutaj znaleźć wiele więcej, zacząwszy od budowy wątroby, a na prewencji i leczeniu tego narządu skończywszy. Dolegliwości wątroby są też opisane w portalu i ustanawiają one jego sporą część (bąblowica bądź marskość wątroby to jedne z wielu chorób tutaj opisanych). Dodatkowo czytelnicy portalu mają do dyspozycji forum internetowe oddane wątrobie. Można tutaj do woli zadawać pytania, udzielać rady bądź normalnie rozmawiać o tym organie.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie ust Łódź »

  Uważasz, że masz właściwie dość swoich zmarszczek konsekwentnych z upływu lat, a być może zmarszczek mimicznych? Wysokiej jakości kremy nic nie dają? Skorzystaj z nie chirurgicznej metodzie wygładzania zmarszczek. Sposobem na urodziwą skórę jest… kwas hialuronowy. To oczywiście ta wstrzykiwana w skromnych dawkach substancja sprawia blokadę nadzorowania pomiędzy nerwem a mięśniem, czego skutkiem jest rozluźnienie mięśnia. Oferujemy zabieg kwasu hialuronowego funkcjonalnie i po fascynujących cenach. Wypróbuj naszą propozycję!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Toruń »

  Sporo informacji odnośnie prywatnej usługi medycznej można odszukać w sieci. Na oficjalnych witrynach danych placówek dowiemy się, na czym dokładnie polega poszczególna opieka medyczna Toruń. Być może szczegółowe informacje spowodują, że będziemy bardziej świadomi konkretnych zalet. Musimy podkreślić, że na zdrowiu nie możemy oszczędzać. Tym bardziej, że w teraźniejszych czasach każdy z nas może w każdej chwili udostępnić dla siebie abonament w wybranej placówce. Musimy skorzystać z opisywanej możliwości, jeżeli od tego może być zależne nasze zdrowie. Niewątpliwie nie będziemy rozczarowani konkretnymi usługami, które będą oddane do naszej dyspozycji.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie kłykcin »

  Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się między innymi w medycynie kosmetycznej.Nasza branża w chirurgii kosmetycznej obejmuje także leczenie przypadków takich jak na przykład tłuszczaki, plastyka uszkodzonego płatka ucha jak również żylaki kończyn dolnych. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu, z pomocą skalpela, koagulatora to znaczy nowoczesnego lasera medycznego. Zabieg z użyciem lasera jest w żadnym razie inwazyjny i ślady goją się najszybciej, w następstwie tego polecamy tą metodę naszym pacjentom. Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się w szczególności w proktologii. To obszar medycyny, która zajmuje się chorobami związanymi z okolicą odbytu. Nasza specjalność w proktologii obejmuje między innymi zwalczanie przypadłości takich jak leczenie hemoroidów, usuwanie kłykcin kończystych oraz przewlekłe zespoły bólowe odbytu. W naszej praktyce posługujemy się technikami medycznymi, miedzy innymi metodą Barrona, do zwalczania hemoroidów, waporyzacją laserem, specjalną dietą, ciepłymi okładami.Lokalny Zabiegowy gabinet chirurgiczny Laserplus - usuwanie znamion Poznań specjalizuje się między innymi w chirurgii. W naszym gabinecie zabiegowym albo na oddziale leczymy miedzy innymi przypadki takie jak przepuklina. Naprawę przepukliny pachwinowej przeprowadzamy z użyciem metody Lichtensteina . Zabieg operacyjny przeprowadzamy w znieczuleniu lub podpajenczynówkowym, i bytność w szpitalu po zabiegu trwa nie więcej niż jeden dzionek. Lokalny Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu świadczy usługi dla pacjentów w ramach chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej. W zakres chirurgii estetycznej wchodzą leczone przez gabinet przypadki takie jak tłuszczaki, brodawki łojotokowe oraz nagniotki.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: