Lekarze specjaliści Podkategoria: Lekarze specjaliści

 • Implantacja Esperalu w Stolicy »

  Esperal, wszyscy pamiętamy burzę jaka panowała w latach 2008-2010, gdy na polskim rynku nie był dostępny Disulfiram. To zamieszanie związane było z tym, że firma farmaceutyczna nie przygotowała procedury rejestracyjnej. Terapeuci uzależnień o orientacji konfrontacyjnej zacierali ręce. Bo chociaż skuteczność ich metod oscyluje na poziomie 7%, nie mając uprawnień do przepisywania leków i implantacji, liczyli na większe zyski. Na licznych forach o tematyce leczenie alkoholizmu podnosił się gwar. Matki, żony, kochanki i dzieci alkoholików, narzekały. Słychać było setki głosów, ze gdy ich ukochany miał wszywkę, to nie pił a "terapie nic nie dają. Liczni "padlinożercy" windowali ceny za zabiegi, wszywając nie wiadomo co, żądali do 2, 5 tysiąca złotych. Na szczęście sytuacja wróciła do normy, Disulfiram jest obecny w aptekach, choć jego cena wzrosła prawie dwukrotnie. Obecnie preparat kosztuje ok. 200 PLN. Trzeba tu zaznaczyć, że nie jesteśmy zwolennikami leczenia uzależnień za pomocą Esperalu, jednak sądzimy, ze pacjent powinien mieć tką opcję terapii.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria Polska »

  Czy wiecie Państwo, ze obraz samego siebie zmienia się u osób po epizodach schizofrenii, można to badać obserwując narrację pacjentów. Jaki ma wpływ Piperazyna na funkcjonowanie pacjentów po pierwszym epizodzie psychozy schizofrenicznej. Szukaliście kiedyś bardzo dobrego merytorycznie czasopisma z obszerną wiedzą psychiatryczną, oto one, zawiera pełne teksty artykułów, co jest rzadkością. Wydaje je Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, zatrudniając sławy psychiatrii jako recenzentów. Tu nie jeden psychiatra w Warszawie uzupełnia wykształcenie, pobiera nauki. a publikacja artykułu w tym wydawnictwie to spory awans naukowy.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa Praga »

  Strach przed chorobą psychiczną często powoduje nasilenie lęku przed wizytą u lekarza psychiatry. Często myślimy magicznie, jeżeli nie postawią nam diagnozy to nie będziemy chorować. Oczywiście takie myślenie jest błędne. Nie warto odkładać specjalistycznego leczenia, tracić czasu na szukanie pomocy u innych specjalistów, jeżeli dominującym zaburzeniem jest choroba psychiczna. Dodatkowo ryzykujemy, brak specjalistycznej wiedzy często skłania nas do przyjmowania leków objawowych, rodzi to niebezpieczeństwo zależności. Psychiatra Warszawa to oferta prywatnej praktyki, gdzie możemy otrzymać pomoc.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatria.pl »

  Dobry podręcznik do nauki o chorobach wewnętrznych musi składać się z kilku tomów po kilkaset stron każdy. Cała wiedzę o psychiatrii(tę potwierdzoną i merytorycznie poprawną) można zmieścić na kilkuset stronach. To nauka rozwijająca się. Nadal niewiele wiemy o funkcjonowaniu naszego mózgu. Dobrym przykładem jest psychoterapia, największa ściema w medycynie, działa już ponad sto lat, zarabiając bez efektów. Dlatego w psychiatrii tak ważna jest wymiana doświadczeń klinicznych, stale uzupełnianie wiedzy. Prezentujemy stronę dla pacjentów, rodzin, jednak każdy lekarz psychiatra również skorzysta z zawartej tu treści. Może opublikować swój artykuł i rozmawiać merytorycznie na forum z kolegami.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Adeste to zespół profesjonalnych psychologów, psychotarapeutów oraz lekarzy psychiatrów działających ze sobą od 1999 roku. Jesteśmy jedną z niewielu prywatnych placówek, która świadczy psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Największą gwarancję usług stanowi nasze wykształcenie, duże doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie umiejętności.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra w Krakowie »

  Propozycja naszych specjalistycznych Gabinetów to nowoczesna metoda konsultacji, diagnostyki oraz leczenia rozmaitych zaburzeń natury psychicznej. Lekarz psychiatra Janusz Morasiewicz i psycholog Małgorzat Opoczyńska-Morasiewicz to specjaliści, którzy służą swoim długoletnim doświadczeniem osobom z dysfunkcjami lękowymi, psychicznymi, depresyjnymi i patologiami osobowości oraz anomaliami powiązanymi ze stresem oraz z używaniem substancji psychoaktywnych. Prowadzimy także seminaria edukacyjne, dla specjalistów, obejmujące takie kwestie jak: terapia psychodynamiczna oraz superwizja psychoterapii.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania kierowców »

  Każdy kierowca zgodnie z prawem musi przejść badania lekarskie. Dotyczy to osób starających się o pierwsze prawo jazdy jak i kandydatów do zmiany kategorii, uzyskania zawodowego uprawnienia oraz osób posiadających tylko czasowe dokumenty. Nie każdy lekarz posiada uprawnienia do badania kierowców. Na oferowanej stronie znajdą Państwo ofertę, specjalisty z Warszawy. Dodatkowo lekarz ten prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, stale współpracuje ze szkołami nauki jazdy. Kilkanaście lat doświadczenia jest dodatkowym atutem.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Poznań »

  Abonamenty lecznicze są nader nierzadko wykupywane przez duże przedsiębiorstwa. Chodzi zwłaszcza o różnego gatunku badania, z jakimi wiąże się medycyna pracy. Poznań dysponuje szerokim wachlarzem zakładów, jakie wykonują owego typu usługi na rzecz firm. Ich bytowanie na rynku wypływa z licznego zainteresowania ustalanego przez dokładną funkcję gospodarczą jaką miasto odgrywa na gospodarczej mapie kraju. Zachowanie tej silnej pozycji będzie możliwe wówczas, kiedy poznańskie firmy będą dysponować lecz również przygotowany merytorycznie, ale co więcej zdrowy personel. Badania wstępne są tu swoistym elementarzem, albowiem przechodzi je większość nowo zatrudnionych pracowników. Mają one na celu weryfikację kondycji załogi i stwierdzenie, czy nie ma medycznych powodów, dla których dana osoba nie mogłaby podjąć pracy na konkretnym stanowisku. Praktyka życiowa pokazuje, że najczęściej nie ma z tym problemu. Przepisy jednak obowiązują, stąd każdy pracodawca musi spełnić wymogi jakie zakłada medycyna pracy. Poznań daje szanse wyboru optymalnego ośrodka opieki zdrowotnej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Toruń »

  Sporo informacji odnośnie prywatnej usługi medycznej można odszukać w sieci. Na oficjalnych witrynach danych placówek dowiemy się, na czym dokładnie polega poszczególna opieka medyczna Toruń. Być może szczegółowe informacje spowodują, że będziemy bardziej świadomi konkretnych zalet. Musimy podkreślić, że na zdrowiu nie możemy oszczędzać. Tym bardziej, że w teraźniejszych czasach każdy z nas może w każdej chwili udostępnić dla siebie abonament w wybranej placówce. Musimy skorzystać z opisywanej możliwości, jeżeli od tego może być zależne nasze zdrowie. Niewątpliwie nie będziemy rozczarowani konkretnymi usługami, które będą oddane do naszej dyspozycji.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie kłykcin »

  Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się między innymi w medycynie kosmetycznej.Nasza branża w chirurgii kosmetycznej obejmuje także leczenie przypadków takich jak na przykład tłuszczaki, plastyka uszkodzonego płatka ucha jak również żylaki kończyn dolnych. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu, z pomocą skalpela, koagulatora to znaczy nowoczesnego lasera medycznego. Zabieg z użyciem lasera jest w żadnym razie inwazyjny i ślady goją się najszybciej, w następstwie tego polecamy tą metodę naszym pacjentom. Nasz Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu specjalizuje się w szczególności w proktologii. To obszar medycyny, która zajmuje się chorobami związanymi z okolicą odbytu. Nasza specjalność w proktologii obejmuje między innymi zwalczanie przypadłości takich jak leczenie hemoroidów, usuwanie kłykcin kończystych oraz przewlekłe zespoły bólowe odbytu. W naszej praktyce posługujemy się technikami medycznymi, miedzy innymi metodą Barrona, do zwalczania hemoroidów, waporyzacją laserem, specjalną dietą, ciepłymi okładami.Lokalny Zabiegowy gabinet chirurgiczny Laserplus - usuwanie znamion Poznań specjalizuje się między innymi w chirurgii. W naszym gabinecie zabiegowym albo na oddziale leczymy miedzy innymi przypadki takie jak przepuklina. Naprawę przepukliny pachwinowej przeprowadzamy z użyciem metody Lichtensteina . Zabieg operacyjny przeprowadzamy w znieczuleniu lub podpajenczynówkowym, i bytność w szpitalu po zabiegu trwa nie więcej niż jeden dzionek. Lokalny Gabinet chirurgiczny Laserplus - leczenie odbytu świadczy usługi dla pacjentów w ramach chirurgii estetycznej i medycyny estetycznej. W zakres chirurgii estetycznej wchodzą leczone przez gabinet przypadki takie jak tłuszczaki, brodawki łojotokowe oraz nagniotki.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fraxel Poznań »

  Poszczególni ludzie odróżniają się od siebie pod różnymi względami. Dla przykładu każdy z nas inaczej wygląda, no może poza bliźniakami. Urody dla siebie nie wybieramy, ale jesteśmy w stanie o nią dbać. Niestety, cześć z nas rodzi się niezmiernie piękna, a część nieco mniej – tak było zawsze i prawdopodobnie już tak pozostanie. W dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie jednak znacznie ingerować w dzieła natury, jakimi są nasze ciała. Zapewnia to chociażby medycyna estetyczna, która oferuje takie zabiegi jak fraxel Poznań, mezoterapię czy też wypełnianie zmarszczek. Mimo, że można spotkać się z opiniami, że tego rodzaju ingerencje nie powinny mieć miejsca, niemniej jednak sporo osób decyduje się na operacje plastyczne i różnego rodzaju zabiegi, które mają polepszyć lub też po prostu odmienić ich wizerunek fizyczny. Pewne osoby decydują się na taki krok z różnych powodów. Jednym nie podoba się ich wizerunek, natomiast inni pragną zamaskować procesy starzenia, które zachodzą w ich ciałach. Są też osoby poszkodowane w przeróżnego typu wypadkach, dotknięte chorobami albo od urodzenia oszpecone. Dla nich operacje plastyczne mają już trochę inne znaczenie – pozwalają im powrócić do przeciętnego życia, w którym ich wygląd nie będzie się już rzucał w oczy.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja we wrocławiu »

  Wydarzył Ci się incydent na drodze oraz specjalista zlecił Ci chodzenie na odpowiednią rehabilitację? Cierpisz na bolesność pleców i chcesz umówić się do profesjonalisty na zabiegi, żeby zapobiec danym schorzeniom i możliwości unieruchomienia? Doskonale trafiłeś – zapewniamy zabiegi specjalistycznego centrum rehabilitacji na obszarze Wrocławia. W tej ofercie można znaleźć np. profilaktyka kręgosłupa wrocław, jak tez wiele pozostałych zabiegów, które mają na celu utrzymanie ciała w odpowiedniej formie bądź nadrobienie urazów pojawiających się w ramach urazów albo nieprawidłowej budowy ciała. Na portalu jasny cennik wszystkich usług, według którego można ocenić, ile należy zapłacić za konkretne zabiegi albo badania. Oferujemy także wykonywanie niektórych usług w domu u klienta.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Czy kiedykolwiek zastanowiło Cię dlaczego alkoholik pije. Czy to tak trudno odmówić sobie spożycia alkoholu. A może coś każe mu pić, może odczuwa przymus.
  Okazuje się, że działanie alkoholu na osobę uzależnioną i zdrową jest diametralnie różne. Chory doznaje odczuć euforycznych, jest to związane z dużym wyrzutem "hormonów szczęścia" głównie dopaminy i endorfin. Nowoczesne metody farmakoterapii uzależnień hamują te mechanizmy, pijąc alkohol, osoba uzależniona nie odczuwa przyjemności.
  Ten i kilka innych schematów opisujących nowoczesne leczenie alkoholizmu staraliśmy się opisać w naszym serwisie.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie EAV »

  Ciekawi Cię coś, co będzie skłonne polepszć Ci stan Twojego zdrowia z znacznym tempie? Pragniesz skorzystać z naszych usług, ponieważ zdają Ci się one najdoskonalszym rozwiązaniem? Serdecznie namawiamy Cię do wykorzystania możliwości które dają nasze dodatki żywieniowe. Każdy będzie posiadał możliwości przetestowania ich na własnej skórze. Nie będziesz się musiał już czymkolwiek martwić, bowiem wszystko zdołasz zrealizować zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Bez względu czy nasze dodatki żywieniowe są Ci potrzebne, zawsze będziesz miał możliwość korzystania z produktu jakim jest Star Life. Posiadamy także konkretne suplementy dla osób, które są w stanie zdrowia pogarszającym się, ponieważ trawi je rak.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - nowa strona:

Adres: