Piłka nożna Podkategoria: Piłka nożna

 • Zwiedzamstadiony.pl - stadiony piłkarskie w Polsce »

  Stadion Łódzkiego Klubu Sportowego, należący do MOSiR w Łodzi wreszcie doczeka się przebudowy. Zniszczony obiekt dumy Łodzi zostanie przebudowany i za niespełna 2 lata kibice w komfortowych warunkach będą mogli oglądać mecze swojej drużyny. Zwiedzamstadiony.pl- stadiony polskiej Ekstraklasy i nie tylko.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mecze live w Magazynie Piłkarskim »

  Jeśli nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego portalu prezentującego mecze live w przyjemnej dla oka oprawia to koniecznie odwiedź Magazyn Piłkarski. Współpracujemy z najlepszymi na świecie serwisami zajmującymi się tylko i wyłącznie wynikami sportowymi, dzięki czemu oferowane przez nas wyniki live są na tak wysokim poziomie. Poza doskonałą oprawą graficzną zapewniającą przejrzystość naszym atutem jest niezwykła zgodność czasowa z wydarzeniami mającymi miejsce na arenie piłkarskiej. Poza dobrze rozbudowaną zakładką relacje live oferujemy mnóstwo newsów z polskich lig, boisk europejskich, a także informujemy naszych czytelników na bieżąco o aktualnej sytuacji z obozu najważniejszej drużyny piłkarskiej w naszym kraju jaką jest reprezentacja Franciszka Smudy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu znajdującego się pod adresem magazynpilkarski.pl. Odwiedź nas i śledź mecze live w najlepszej scenerii z takich lig jak choćby ekstraklasa czy pierwsza liga.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzostwa Europy »

  Informacja o organizowaniu Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku w Polsce była na wszystkich niesamowitym zaskoczeniem i przede wszystkim dała ogromną radość Ci kibicom piłki nożnej. Ci z nich z całą pewnością już mają intencję jak będą spędzali te dni trwania euro. Część z nich była szczęściarzami, którzy wylosowali miejsca na stadionach i będą mogli oglądać na żywo jakiś mecz. Inni natomiast planują w telewizji bądź Internecie śledzić wyniki. Nasz serwis proponuje poza aktualnych rezultatów meczy oprócz tego ciekawe informacje o zawodnikach i drużynach.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Piłka nożna

Piłka nożna - nowa strona:

Adres: