Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • ESKK – kursy językowe »

  Niezwykle do gustu przypadła Ci idea nauki w domu? Z pewnością spodoba Ci się także strona www.eskk.pl, która w swojej ofercie posiada wiele kursów domowych, także kurs japońskiego i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie musisz się obawiać żadnych ukrytych dodatkowych kosztów nauki!Za niewielką cenę poznasz tajniki wybranego przez ciebie kursu językowego a dodatkowo, możesz dopasować jego poziom do swojej wiedzy!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • MBA »

  Serwis poświęcony studiom MBA - z ang. Master of Business Administration oferowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na bardzo wysokim poziomie. W serwisie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego przygotowującego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w trybie zaocznym.
  MBA zapewnia zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. WSH Wrocław oferuje program MBA o idealnie wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie licencjackie »

  Witryna prezentuje ofertę firmy proponującej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace inżynierskie, dyplomowe, czy też prace magisterskie z pedagogiki bądź z wielu innych przedmiotów to tylko część szerokiej oferty jaką zapewnia firma. Można również sięgnąć po pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim bądź prac maturalnych. Firma ze swojej strony zapewnia rzetelne i profesjonale, a także osobiste podejście do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z poszczególnej dziedziny działu charakteryzuje się bardzo wysoką wartością merytoryczną. Korzystając z oferty firmy mogą Państwo oczekiwać szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia studia Warszawa »

  Studia zaoczne oraz studia wieczorowe na kierunku kulturoznawstwo mogą stać się furtką do przyszłej kariery zawodowej. Informator o uczelniach z Warszawy z wielu dzielnic takich jak Praga Południe, aktualności oraz opłaty, wiele szkół z opisami oraz galerią zdjęć. Jeśli jesteś uczniem, który kończy szkołę polcealną dla dorosłych oraz poszukujesz ciekawych studiów wstąp na serwis internetowy. Odnajdź obfitą ofertę studiów w Warszawie, serwis dla maturzystów, osób studiujących oraz osób poszukujących informacji o studiach podyplomowych. Rozpocznij studia w renomowanej szkole jak Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, oferuje popularne kierunki.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Cardiff »

  Usługi księgowe w UK dedykowane dla obywateli Polski. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne usługi w postaci prowadzenia księgowości, rozliczania z podatków i wielu więcej. Każdy nasz pracownik np. księgowy z Cardiff czy też w Bristol bądź w każdym innym mieście zapewni Ci profesjonalną obsługę i pomoc. Jeśli nie czujecie się Państwo na tyle pewni, aby skorzystać z biur anglojęzycznych, zapraszamy do nas. Polski księgowy pomoże Wam załatwić sprawę w urzędzie oraz doradzi jak odzyskać nadpłacony podatek. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba aby każdy nasz Klient obsługiwany był z należytą kulturą, wychodząc z naszego biura masz pewność, że powierzone nam zadanie wypełnimy z największą dokładnością.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Poznaniu »

  Odkryj studia w nowoczesnym mieście, uczelnie z opisami kierunków oraz galerią zdjęć, wiele szkół podaje także istotne informacje o zasadach rekrutacji. Poznań to ciekawe miasto proponujące szeroką ofertę edukacyjną, studia Poznań to sposobność na wyższe wykształcenie. Poszukujesz opcji uczenia się w Poznaniu, dobrze trafiłeś, witryna pomoże w wyborze uczelni oraz kierunku. Atrakcyjny kierunek studiów spowoduje, że z radością będziemy uczestniczyć w zajęciach dlatego warto intensywnie się zastanowić przy doborze uczelni.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Budownictwo, prawo, logistyka, to jednak nieliczne z poszukiwanych dziedzin. Duża oglądalność czyni, że nasz portal stoi na naczelnym położeniu w wyszukiwarkach. Odnajdziesz u nas aktualności akademickie oraz najbliższe konferencje. W portalu odnajdziesz dużą propozycję uczelni niepublicznych. W aktualnych czasach bez dyplomu niezwykle ciężko uzyskać posadę, wyłoń u nas uczelnię jaka zagwarantuje Ci odpowiednią przyszłość. Z naszego serwisu korzystało już ponad milion osób, przystąp do nich. Chcesz umieścić swoją szkołę w naszym serwisie, nic prostszego, skontaktuj się. W naszym portalu zachęcamy opublikować reklamę twojej szkoły. Szukasz szkoły zawodowej, sprawdźże naszą stronę. Korcą Cię przedmioty ścisłe, odnajdź która ofertę przedstawiają Politechniki.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Uczelnie - nowa strona:

Adres: