Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 10 · 11 · następna strona »
 • Palety »

  Przedsiębiorstwo Rotom ma siedzibę w Środzie Śląskiej, ale prowadzi działalność także za granicą, oraz posiada swoje oddziały również w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Austrii, Portugalii, i Anglii. Wytwarzamy oraz posiadamy w sprzedaży zarówno opakowania standardowe jak i dostosowane do indywidualnych Preferencji klienta opakowania nietypowe. Wszystkie nasze palety i skrzyniopalety poddawane są regularnej kontroli jakościowej. Proponujemy też opcję wynajmu, znacznie pomniejszającą koszty, korzystna szczególnie dla firm o nieregularnej produkcji. Elastyczność współpracy dla wygody klienta, gwarantowana dzięki składowaniu pojemników we własnych obiektach. Możliwość wykupu używanych palet i pojemników oraz różnorodnego sprzętu logistycznego.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  Wypożyczalnia samochodów osobowych w Poznaniu. Sporo jest okazji, gdy pod ręką przydatny byłby samochód a mimo tego akurat nie mamy go. Wakacyjna wyprawa, wesele, Komunia, delegacja…trudno aby takie okoliczności odbyły się bez auta - toteż nasza firma powstała właśnie po to, by odpowiedzieć na wszelakie żądania klientów z tego zakresu. Zapewniamy wysokiej klasy usługi wypożyczalni aut w Poznaniu. Mamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjne modele samochodów różnego rodzaju firm, o wysokiej jakości sprzętu, jak również korzystnych parametrach ekologicznych. Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych Poznań zapewnia usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Bogata paleta oferowanych pojazdów zaprezentowana została na naszej witrynie WWW. Potrzeba tylko chwila i już w rozsądnej cenie oraz za kaucją konkretny pojazd będzie do Państwa dyspozycji. W prosty sposób da się nas wyszukać w Internecie – wystarczy wstukać w wyszukiwarkę „Wypożyczalnie samochodów w Poznaniu – tanio".

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Sidor Transport Przeprowadzki Wrocław Piastowska 63/7, 50-361 Wrocław 71 328 43 02 - 694 533 885 (Tel. kom.) Firma Sidor Transport świadczy usługi w zakresie : transport krajowy, transport międzynarodowy, przeprowadzki. Każdy zlecony transport dotrze szybko i bezpiecznie. Posiadamy ogromne doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • deski elewacyjne »

  Firma Ecco Floor zajmuje się produkcją oraz fachowym doradztwem w zakresie systemów tarasowych i elewacji z kompozytu, czyli materiału będącego alternatywą dla produktów z drewna. System Ecco Floor, który ma zastosowanie przy budowie tarasów, balkonów czy ścieżek budowlanych, stanowi podstawę oferowanych przez firmę produktów. Na stronie tarasy drewniane. Wiemy jak ważną rolę w dzisiejszym świecie odgrywa ochrona środowiska dlatego też nasza produkcja została opracowana tak aby chronić środowisko naturalne. Dodatkowo nasze deski z kompozytu są alternatywą dla prawdziwego drewna. Dzięki temu ograniczamy produkcję desek drewnianych, a w związku z tym oszczędzamy lasy. Dodatkowo oferowane przez naszą firmę deski tarasowe charakteryzują się lepszymi parametrami, są bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne, nie niszczeją i nie ulegają ścieraniu jak prawdziwe drewno. Już dziś zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na naszej stronie firmowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Heatset »

  Michael Huber Polska jest czołowym producentem farb drukarskich oraz innych materiałów poligraficznych w Polsce działającym na rynku już przeszło 19 lat. Firma w swojej ofercie posiada szerokie spektrum usług i produktów. Wszystkie artykuły poligraficzne wyróżniają się wysoką jakością. Firma posiada również specjalistyczne mieszalnie do najpopularniejszych technik drukarskich takich jak heatset czy offset. Przez długi okres swojej działalności Michael Huber Polska zyskał wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie pośród klientów.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • krakowskie usugi transportowe »

  Do stałych kontrahentów mojej firmy należą również banki, jubilerskie sklepy, urząd finansowy i kilka innych instytucji, gdzie w trakcie transportu ich mienia wymagane są dyskrecja i lojalność. Nasza firma do przeprowadzki, takich instytucji zatrudnia wyłącznie pracowników przestrzegających zasad lojalności, wobec kontrahenta i bezpieczeństwa w trakcie transportu.Nasza firma przewiduje wszystkie ewentualne utrudnienia, planowo je wyeliminowuje, tak żeby nasz klient był w każdej sytuacji usatysfakcjonowany i polecał nasze usługi transportowe Ci planującym przeprowadzki, szczególnie z rejonu Kraków.Niemieszczące się np w korytarzach meble transportujemy zachowując zasady bezpieczeństwa i dobierając osobiście rozwiązania już w fazie planowania przeprowadzki.Nasza firma gwarantuje bezkolizyjny transport mebli oraz dodatkowo przeprowadzki stosując nowoczesne metody zastosowania pasów, specjalne techniki ich wiązania, odpowiednie ustawienia pracowników i najnowszy park maszyn transportujących ciężkie rzeczy.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • wypożyczalnia samochodów katowice »

  Krajowy internetowy portal informacyjny podaje szansę pożyczenia i dodatkowo skupu wehikułów. Przez naszej witryny będziesz potrafił w żwawy i sprawdzony, wygodny sposób przewozu na wiosenny obóz. Każdej Doby odwiedza nas coraz więcej klientów pragnących zasmakować w tym trybie odpoczynku. Samochody są perfekcyjnie dostosowane do długofalowych wypadów na łono natury. W większości wypadków są bardzo dobrze wyposażone poprzez co gwarantują bardzo wysoki kann, a równocześnie wygodę podczas wyjadu. Na naszej stronie zaobserwójesz propozycje rentu aut wszystkich głównych marek na rynku. Serdecznie zapraszamy do nawiedzenia naszego serwisu pod słowem kluczowym: wypożyczalnia samochodów katowice. Ferie letnie to okres dla nas i naszych niskich. W takiej okoliczności z ratunkiem nadchodzą firmy wynajmujące auta. Dobór aut jest bardzo ogromny, bez względu czy potrzebujemy małego autka dla dwóch osób, czy busa dla całej rodziny. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty: wypożyczalnia samochodów katowice

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • stollux.com »

  Firma Stollux jest producentem wysokiej jakości domów z drewna.
  Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od samego początku ukierunkowaliśmy się na budownictwo z drewna.


  Specjalizujemy się w budowaniu konstrukcji z bala o wymiarach począwszy od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali naturalnie okrągłych o średnicy 30 cm.
  Jako nieliczni w Polsce używamy bali o średnicy 40 cm, oraz o średnicy 50 cm.
  W naszej ofercie polecamy domy szkieletowe, oraz domy z bali.

  Swoją propozycję kierujemy do klientów, nie tylko naszego kraju, ale i również do klientów w Europie.
  Nie prowadzimy własnego biura projektów, ponieważ zrealizujemy budynek wg. każdego przekazanego projektu przez klienta.
  Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi.

  Poza domami mieszkalnymi wykonujemy obiekty o dużej powierzchni (nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych) - karczmy, zajazdy, hotele, jak również obiekty nietypowe.
  Zainteresowanym klientom możemy podać adresy domów zbudowanych przez Stollux.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • parasole »

  Piękna jesień w kraju ojczystym jest znana z pięknych dywanów wielobarwnych liści i wilgotnych dni jakie inspirują do zostania w domu zfilizanką gorącej herbatki w ręce Sposobem na ulewną pogodę ewidentnie będzie kupno parasola jaki przetrzyma zawieję i doda nam energii atrakcyjnym wyglądem. Serdecznie zapraszamy: parasole
  parasolka literalnie oznacza „strzegący przed słoneczkiem”, ale definicją tą precyzuje się też rzeczy chroniące przed pokrywa śnieżną i głównie przed deszczem Okazuje sięże parasol ma długą zwyczaj. Pierwsze prototypy ukazały się w zmierzchłym państwie Egipcjan mniej więcej 4000 lat temu. Miały one strzec przed słoneczkiem parasolka strzegący przed deszczykiem pojawił ok IV wieku n.e. w Chinach.Karmazynowo- przydzielony był dla impreratora, a lazurowe dla ludu. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej strony www pod frazą kluczową: płaszcze przeciwdeszczowe

  Wiele wieków przeminęło, zanim wynurzyła sie rozkładany gatunek parasolki – przytrafiło się to w 1715 roku we Państwie Francuskim. Parasolki w kontynencie europejskim pojawiły się za sprawą Greków, a pierwotny sklepik z parasolkami otwarto w 1830 roku w kraju londyńskim – był to James Smith & Sons. Jak wytwarzano parasole? Na fundament wytworzony z drew ewentualnie fiszbinowca wdziewano wełnę albo nasączony olejem materiał. Rączki były zbudowany z hebanu lubinnego twardego krokwi. Zapraszamy do przeglądnięcia naszej strony internetowej pod frazą kluczową: parasole

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wynajem busów warszawa »

  DAREKBUS zajmuje się wynajmem busów i transportem osób. Jest do dyspozycji przez cały tydzień, od rana do nocy. Gwarantuje usługi w kraju i poza granicami. Każdy kontrahent to wyjątkowy klient. Auta są na bieżąco serwisowane a kadra jest dobrze wyszkolona. Przedsiębiorstwo prowadzi współpracę z biurami podróży, placówkami oświatowymi, obsługuje parafie, kapele, osoby prywatne. Jest możliwość wynajmu busana wyprawę z klasą czy biwak. Firma dysponuje kompletem niezbędnych koncesji. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje obsługę na wysokim poziomie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Włókna szklane, żywice epoksydowe, i różne tworzywa, sztuczne już dawno osiągnęły szturmem rynek. Widzimy współcześnie coraz lepsze zapotrzebowanie na takie materiały ze względu na ich własności.
  Firma Connector od 1991 r. sprowadza [url=http://www.connector.pl"/>na polski rynek[/url] najświeższe technologie i wytwory z tej branży. To dzięki temu ta firma jest tak długo na rynku ciągle się ewoluując i podbijając coraz większe docenienie u swoich nabywców, to duża dbałość o ich potrzeby.
  Profesjonalny i bardzo ambitny zespół fachowo poradzi każdemu konsumentowi. Każdy z nabywców znajdzie w różnorodnej propozycji firmy wszystko to co potrzebuje w danym momencie.
  kurtyna powietrzna

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mobilne myjnie parowe - SteamArt »

  Niedyskusyjną wartością myjni parowych jest zdarzenie, że do wykonania myjni nie są przydatne żadne pozwolenia, a funkcjonowanie idzie począć obecnie następnego dnia po zakupie machiny. W urządzeniach Optima bojler rozporządza najlepsze na zbycie aspekty, wskutek czemu cechuje się najwyższą wytrzymałością tudzież produktywnością. Rzeczone rozwiązania uprawniają zdobyć o wiele lepsze skutki pracy w porównaniu z pozostałymi narzędziami, czego konsekwencją jest szybsze również dokładniejsze mycie.Myjnie parowe są również ruchowe i pozwalają na uruchomienie myjni z dostępem do użytkownika – usługi sporadycznej, jednakże bardzo aktywnie rozwijającej się na polskim rynku.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjnie bezdotykowe »

  Samochodowe myjki parowe to pionierska technologia czyszczenia pojazdów, która imponująco sobie radzi nawet z kłopotliwymi zabrudzeniami. Gorąca para wystrzeliwana pod ciśnieniem jest bardzo bezpieczna dla lakieru a zarazem bez problemu zmiękcza i likwiduje brud. Jest to również ogromnie przyjazny dla środowiska sposób mycia, użytek wody to jedynie ok. 2 litrów na samochód osobowy. Myjka parowa jest też idealnym pomysłem na oryginalny interes, nie wymaga jakichkolwiek pozwoleń gdyż nie wytwarza odpadów. Dodatkowe informacje na temat ciśnieniowych myjni parowych przeczytasz na naszej firmowej stronie. Zapraszamy uprzejmie.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia rzeszów »

  Firma P.P.H.U. STM jest już w branży 13 lat. Od 1999 roku funkcjonujemy branży budowlanej z widocznymi rezultatami. Przy dystrybucji materiałów budowlanych nie ma dla nas tajemnic. Kliencie nam ufają, mają do nas zaufanie, co pokazuje suma inwestycji, które opracowaliśmy. Projekty są urzeczywistnione w odcinku budownictwa jednorodzinnego, okna, blokach mieszkalnych a też budynkach przemysłowych. Urzeczywistnienie nowych projektów wyzwala w nas gotowość nieustającego rozwoju, progresu doświadczeń i umiejętności. Na Podkarpaciu jesteśmy spostrzegani jako zakład produkcyjny, która dba o zadowolenie klienta, a oprócz tego wysoki norma usług, które ma osobistej taryfie.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź jakie łazienki możemy dla Ciebie wyposażyć »

  Niebieskalazienka.pl- systemy podtynkowe, meble łazienkowe, wanny i wiele innych produktów sanitarnych. U nas wyposażysz łazienkę jednoznacznie ze swoim wyobrażeniem i co znaczące w bardzo intrygujących cenach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz towary najlepszej jakości od najlepszych producentów. Prędka spedycja i dodatkowo intrygujące promocje to nasze walory które odzwierciedlają niezmiernie wyborny kontakt z klientem. Cały okres uaktualniamy naszą ofertę, dzięki czemu interesant ma pełen luksus wyboru oraz zakupu materiału. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z tym co możemy zaproponować na witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro turystyczne Kraków - Andar-Kraków »

  Czy w związku z ubiegłymi upadłościami biur turystycznych boisz się o wykupione wczasy ? Pragniesz zabezpieczyć siebie i familię od przykrości które mogą Cie zastać w wypadku upadłości biura turystycznego ? Gorąco zachęcamy do sięgnięcia do oferty biura turystycznego Andar. Trudnimy się sprzedażą .ubezpieczeń oraz ofert turystycznych. Dbamy o to ażebyś w okresie0 wczasów czuł się bezpiecznie. Możesz skorzystać z naszej oferty również wówczas gdy potrzebujesz ubezpieczenia komunikacyjnego, odpowiedzialności cywilnej czy ubezpieczenia z funduszami inwestycyjnymi. Na rynku działamy już przeszło dekadę. W tym czasie uzyskaliśmy poważanie i podziw naszych klientów. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbin »

  Po dłuższej eksploatacji nieraz okazuje się, że maszyny potrzebuję regeneracji. Rozpoczyna się poszukiwanie korporacji, które się taką regeneracją zajmują, tymczasem wystarczy znaleźć ich w sieci. Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę regeneracja turbin, to bardzo szybko odszukamy atrakcyjne nad podmioty. Jeżeli już wyłącznie wiemy konkretnie, co i kiedy chcemy wyprodukować, to fachowiec z firmy do nas przyjedzie i wykona swoją pracę. Warto pamiętać, że regeneracja turbin nie musi być niesprawdzoną firmą. Wystarczy popytać wśród znajomych profesjonalistów z tego tematu.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z kawą »

  Kawa turecka, kiedy byłem jeszcze małym dzieckiem, była owocem zakazanym. Zakazanym, wskutek, rzekomo, bardzo zły wpływ na zdrowie malutkiego dziecka. Zachecamy Cię do zaznajomienia się z naszą ofertą Kawa ziarnista Przypuszczalnie faktycznie nie warto uzależniać małych dzieci od kawy, identycznie jak nie można uzależniać maluszków od innych narkotyków, takich jak cygara czy piwo. Serdecznie zapraszamy: Sklep z kawą Kwestia problemu z owocami zakazanymi polegająca na tym, że wywołują one najogromniejsze wzięcie pośród innych osiągalnych bez wyraźniejszego umiaru możliwości.Wydawać by się mogło, typowa filiżaneczka ciepłego naparu. Po co ludzie dojżali upoważniali na picie czarnej herbaty a nie pozwalała pijać razem z nimi kawy? Nigdy nie byłem w stanie tego zrozumieć. Właściwie nie zrozumiałem tego do dnia dzisiejszego. Tym chętniej, że w chwili obecnej jestem świadoma,iż praktykowana w umiarze pod żadnym pozorem nie szkodzi wigorowi, a wprost pomaga. Jeżeli gdybyś chciał zacząć swoją historię z Kawa ziarnista zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • bankiety trójmiasto »

  Nasza firma pomaga zorganizować dowolną imprezę okolicznościową lub imprezę plenerową. W ofercie posiadamy namioty, krzesła, stoły, obrusy, zastawa stołowa itp. Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju namioty, zadaszenia oraz parkiety taneczne, które są wręcz niezbędne do zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu. Oferowany przez nas sprzęt można dowolnie łączyć modułowo, przez co jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez klienta. Bez względu na to czy organizujesz urodziny, chrzciny czy wielką imprezę plenerową typu wesele, bankiet, impreza firmowa - nasza firma jest gotowa to współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje do podjęcia z nami współpracy, a także nasze przykładowe realizacje, których zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: